ÖZNUR DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ 0536 604 64 01 - 0 542 260 86 02
ESKİŞEHİR DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ
ESKİŞEHİR CAM TEMİZLİĞİ
ESKİŞEHİR MERDİVEN TEMİZLİĞİ
KOLTUK YIKAMA,EV,İNŞAAT,OFİS,OKUL TEMİZLİKLERİ


Vatan cad.No-70 ESKİŞEHİR
www.eskisehirdiscephetemizligi.com
0222 240 25 26 - 0536 604 64 01 - 0 542 260 86 02

TÜBİTAK ve Tayland Ulusal Bilim ve Teknoloji Kalkınma Ajansı Arasındaki İşbirliği Güçleniyor

16.11.2019 

Tayland Ulusal Bilim ve Teknoloji Kalkınma Ajansı (National Science and Technology Development Agency-NSTDA) Başkan Yardımcıları Prof. Prasit Palittapongarnpim ve Dr. Thitapha Smitinont, beraberlerindeki heyetle Başkanımız Prof. Dr. Hasan Mandal’ı ziyaret etti. Tayland heyetinin ziyareti esnasında gerçekleşen toplantılarda, Türkiye ve Tayland arasında geliştirilebilmesi muhtemel sanayi işbirlikleri değerlendirildi. TÜBİTAK ve NSTDA ortaklığında yürütülen İkili İşbirliği Programı kapsamında açılan çağrının sonuçları değerlendirilirken ayrıca programın verimliliğini artırmak adına atılabilecek adımlar konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

Söz konusu görüşmelerin ardından TÜBİTAK Gebze Kampüsünü ziyaret eden Tayland Heyeti, TÜBİTAK Araştırma Enstitüleri himayesinde yürütülen faaliyetleri ve tesis imkânlarını tanıma fırsatı buldu. TÜBİTAK Ulusal Metroloji Enstitüsü ve TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi bünyesindeki enstitüleri ziyaret eden Tayland Heyeti, TÜBİTAK yetkilileri ile iki kurum arasında kurulabilecek işbirliği mekanizmaları hakkında görüşmeler gerçekleştirdi.

Tayland Ulusal Bilim ve Teknoloji Kalkınma Ajansı ziyareti ile ülkemiz ve Tayland arasındaki var olan bilimsel ve teknolojik işbirliklerimizin daha üst seviyeye taşınması için yoğun çalışmalar gerçekleştirildi. 

Gönderen: haber
1397 defa okundu 
 


Bilim-Teknoloji
KVKK UYUMLULUĞUNU HIZLANDIRACAK 5 ÖNERİ
Google’den Türkiye’ye tehdit: Lisansları iptal etti
2019’da zararlı yazılım çeşitliliği %13,7 arttı
İnstagram Beğeni Hilesi
Samsung İnternet Kullanıcılarını Uyarıyor: Siber Zorba Olma!